MENÜ

İş Eldivenleri Çeşitleri

İŞ ELDİVENLERİ  
İş güvenliği ekipmanları deyince aklınıza ilk olarak aklınıza ne geliyor? Birçok iş güvenliği ekipmanı var, çeşitlerini saymakla bitmez. Hepsinin de insan hayatında farklı bir yeri ve önemi var. İş eldivenleri kuşkusuz normal hayatta karşımıza en çok çıkabilecek olanı. Aslına bakarsanız bu konuda ortak bir algı var, eldiven, eldivendir, ne fark eder? Çok yanlış bir algı çünkü iş güvenliğine uygun olan bir eldivenle, normal bir eldiven arasında dağlar kadar fark var. Normal bir eldiveni bahçede, sokakta her hangi bir işte kullana bilirsiniz ancak iş güvenliği eldivenleri özeldir. Sadece çalışma ortamları için özel olarak iş için üretilmişlerdir. İş eldivenlerinde kullanılan malzemeler iş güvenliğine uygun malzemeler kullanılarak üretilmiştir.
 
İş güvenliği için iş eldiveni de nereden bulacağım diyorsan sorunuzun cevabı çok basit. Tabi ki biz de. Her markadan, her alandan eldivene sahibiz. Stok konusunda da hiçbir sorun yoktur. Her iş alanına uygunu web sitemizde sadece birkaç tık ile bulabilirsiniz. Şimdi sizin aklınızda tahminen iş güvenliği eldiveni ile normal eldiven arasındaki farkı merak ediyorsunuzdur. Kısaca açıklayayım. Normal bir eldiven kolayca yırtılabilir, kesilebilir veya delinebilir ancak bizden alacağınız iş güvenliğine uygun iş eldiveni kalitelidir. Bir kazada elinize bir şey olmasını asla istemeyiz. Bu durumda yapman gereken tek bir şey var. Hemen sitemize gelip, iş eldivenleri kategorisine tıklayıp sitemizde bulunan üstün özelliklerle donatılmış iş eldivenlerinden sipariş vermeniz. Gerisi zaten çorap söküğü gibi gelecektir ve garanti ederim ki fiyat konusunda da en cazip teklifleri bizle bulacaksınız. Can güvenliğinizi çok ucuz fiyatlarla çok yükseklere çıkaracaksınız.
 
Normal standartlara sahip, yanmaz, yırtılmaz, kesilmez iş eldivenleri istiyorsanız daha önce de dediğim gibi birkaç adım uzağınızda. Piyasanın en kaliteli ve en ucuz iş eldivenleri sizi bekliyor. Hangi alanda kullanacak olursanız olun, birçok iş eldiveni çeşidini en uygun fiyatlara sitemizde bulmanız mümkün. Artık kalitesiz eldivenler için çok pahallı fiyatlar ödemenize gerek yok.
 
Tüm iş eldivenleri çeşitleri için lütfen tıklayınız 

 

 


 

© 2020 Uys İş Güvenliği Malzemeleri Ltd Şti | BURSA 0 224 233 01 40 - 0224 443 64 91. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.