Hakkımızda


UYS İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ

 

Uys İş Güvenliği 1994 Yılında temelleri atılan firmamız önce Uludağ Yangın olarak satış ve imalata başlamıştır. 2002 Yılında İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ sektöründe özellikle Bursa’da eksiklerin olduğunu gözlemleyerek  geniş kapsamlı İş güvenliği malzemeleri satışı, iş elbiseleri ve iş güvenliği levhaları üretim ve pazarlama ağlarıyla sektörde önemli bir yer almıştır.
 

Uys İş Güvenliği Ltd. Şti. firması ülkemizde geliştirilmesi gereken bir konu olan iş güvenliğini arttırmak için alınabilecek ürünlerin satışını yapmaktadır. Firmamız farklı türden, çeşitten, renkten ve fiyattan yüzlerce farklı ürünün satışını yapmaktadır. Özellikle iş güvenliği ve iş kıyafetleri üzerine kurulu olan firmamızdan “İş güvenliği malzemeleri, İş elbiseleri, İş kıyafetleri, İş ayakkabıları, İş gözlükleri, İş eldivenleri, İş güvenliği levhaları, Göz duşu, Gaz maskeleri” gibi birçok farklı çeşitteki ürünleri satın alabilirsiniz. İnternet alışverişi için hiçbir kuşkunuz olmasın, çünkü güvenli bir şekilde alışveriş yapmanız için ödemelerinizi yaparken 128 bit koruma ile yapmaktasınız.  Uys İş Güvenliği malzemeleri Ltd. Şti. imalatları yanı sıra Türkiye’de iş güvenliği malzemeleri anlamında isim yapmış kalitesini ispatlamış firmaların bayiliklerini almış bulunmaktadır.  Bölge bayilikleri bulunan firmalarımızın “Mekap iş ayakkabıları Güney Marmara bölge bayiliği, Polly Boot Güney Marmara bölge bayiliği, Juba iş eldivenleri Güney Marmara bölge bayiliği, Dunlop iş çizmeleri Güney Marmara bölge bayiliği”  Gibi firmaların ürünlerini web sitemizi ziyaret ederek kapıda ödeme, kredi kartı taksitli ödeme seçeneklerinden istifade ederek satın alabilirsiniz.

İş güvenliği çok dikkat edilmesi gereken bir konu olduğundan bu konudaki alınacak ürünlerinde kalitelerine dikkat edilmelidir. Bu ürünlerin kaliteli olmaması veya hatalı olması can kaybına kadar gidebilecek bir yola uzanır. Bu yüzden aldığınız iş kıyafetlerinizin veya malzemeleriniz kaliteli markalar ve kaliteli firmalar tarafından almaya özen göstermelisiniz. Uys firması da tam da anlattığımız firmalardan birisidir. Çünkü gerek ithal edilen gerekse yerli markaların en kalitelilerinin satışını yapan firmamız İtalya, Fransa, İspanya ve Japonya gibi ülkelerden de ürün ithal etmektedir. Uys firması üzerinden sadece iş elbiseleri ve güvenlik malzemelerinin satışını yapmamaktadır ayrıca iş elbiseleri ve iş güvenliği levhalarının imalatlarını da yapmaktadır. Bunu yaparken de bu sektördeki 20 yıllık tecrübelerini kullanan şirketimiz gerçekten kaliteli ve son derece güvenilir ürünler ortaya çıkarmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişleriniz de kapıda ödeme ve kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz gibi PayPal sistemi üzerinden de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Satın aldığınız ürünler kısa süre içinde kargoya verileceğinden ürünleriniz minimum sürede elinize geçmiş olacaktır. Size verilen kargo numarası ile de paketinizin devamlı olarak takibini yaparak nerede olduğunu görebileceksiniz. Bu sayede paketim neden geç kaldı ve neden hala elime ulaşmadı gibi sorunlarla uğraşmayacaksınız. Yani sizleri sadece ürünler ile memnun etmeyi değil ayrıca sitemiz üzerinden ürünleri satın alırken en rahat edeceğiniz şekilde bir düzen hazırlamaya çalıştık. Bu sayede ürünlerinizi kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde alabilirsiniz. Yani, firmamızdan kısaca bahsedecek olursak iş güvenliği ile ilgili elbiselerin satışını ve üretimini, iş güvenliği ile ilgili levhaların satışını ve üretimini ve diğer iş güvenliğiyle ilgili malzemelerin satışının yapıldığı, ödemenizi daha kolay yapmanız, ürününüze daha kolay kavuşmanız için gereken bütün önlemlerin alındığı bir kuruştur. Ayrıca, kargo takip sistemi sayesinde sürekli olarak paketinizi takip etmenize yardımcı olan ve son olarak sattığı ürünlerde 20 yıllık tecrübenin imzası olan iş güvenliği ile ilgili bir kuruluştur. Bu kuruluş üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. İş güvenliği ile ilgili her alanda hizmet veren firmamız sürekli olarak hizmetinizdedir.
 

UYS İş Güvenliği, ülkemizde İş Sağlığı ve İş Güvenliği gibi bir kavramın henüz yaygın olmadığı zamanda bu konuyu seçmiştir. Çünkü İş Sağlığı ve İş Güvenliği o kadar önemlidir ki bu işte her hangi bir materyal için değil İNSAN YAŞAMI için çalışılmaktadır. Önce İş Güvenliği firmamızın vazgeçilemez ilkeleri arasındadır. Firmamız çalışma alanı olarak insana hizmeti seçmiştir.
 

Ana Prensip Olarak UYS İŞ GÜVENLİĞİ işimizi personelimizi iş güvenliği alanında doğru ürün kaliteli malzemeyi çalıştığımız firmalara sunabilmektir.

 

Saygılarımızla

 

UYS İŞ GÜVENLİĞİ MALZEMELERİ VE YANGIN SÖN. SİST. LTD. ŞTİ.

© 2020 Uys İş Güvenliği Malzemeleri Ltd Şti | BURSA 0 224 233 01 40 - 0224 443 64 91. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.