onlinedestek
Ücretsiz Kargo
Destek Hattı : 0224 233 01 40
info@uysisguvenligi.com.tr
Sepetinizde 0 ürün var.

iş elbiseleri

iş güvenliği levhaları

iş ayakkabıları

iş gözlüğü

iş eldiveni

iş çizmeleri

göz duşu

Uys İş Güvenliği Malzemeleri - İş Elbiseleri - Drager Bölge Bayii - Mekap İş Ayakkabıları Bayii - İş Güvenliği Levhaları -Trafik Malzemeleri - 3m Ürünleri - İthal İş Ayakkabıları - İş Gözlükleri Polly Boot - Göz Duşları - Daha Bir Çok İş Güvenliği Malzemeleri Uys İş Güvenliğinde TEL : 0 (224) 233 01 40
Hakkımızda

İş Elbiseleri Hakkında

iş elbiseleri

İŞ ELBİSELERİ


İş elbiseleri konusunda uzman ve profesyonel kalite arıyorsanız, sürekli olarak basit firmaların basit işlerinden bıktıysanız doğru yerdesiniz. Kalitemizden hiç taviz vermeyerek profesyonel, iş ahlakına sahip ve iş elbiseleri konusunda uzmanlıkla sizlere müşteri memnuniyeti garantisi ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Her sektör için ayrı imalatlarımızla pek çok hizmetimizden yararlanabileceksinizonline satış sitemiz olan uysisguvenligi.com.tr adresinde tüm iş güvenliği malzemeleri ve iş elbiselerini güvenli olarak alışverişlerinizi yapabilirsiniz. İş elbiseleri sektöründe yıllardır verdiğimiz hizmetle kazandığımız kalite, birçok firma ve sektörde aldığımız referans ve müşteri memnuniyeti ile devam etmektedir.

İş elbiselerinde penye, lacost t-shirt, pantolonlar, bahçıvan tulumları, boy tulum, pantolon ve ceket takımları, bayan önlük, aşçı elbiseleri ve birçok sektör için verdiğimiz hizmette, kendi imalatımız olan ürünlerimizle kaliteyi ayaklarınıza sunuyoruz. Pek çok firmanın aksine biz ürünlerimizi dış ülkelerden alıp satmak yerine kendi imalatımız olan ürünleri kendi fabrika ve çalışma alanlarında geliştiriyor, müşterilerimize sunuyoruz. İş elbiseleri Bursa’da üretilip tamamen yerli malı olarak sizlere sunuluyor.

Pek çok firmaya veya kişiye verdiğimiz hizmette kazandığımız profesyonelliği sizlere de sunmak istiyoruz, her sektör için imalatımız olan ürünleri firmanız veya çalışanlarınız için satın alabileceğiniz en kaliteli adrestesiniz. Tamamen kaliteli birleşimler sonucu ortaya çıkan ürünlerimiz, iş ahlakına sahip çalışanlarımız, güvenli alışveriş ve birçok özelliği ile iş elbiseleri konusunda uzman bir ekibe sahibiz. İş elbisesi imalatında yıllardır usta, profesyonel çalışanlarla siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

Firma veya kişisel olarak satın alabileceğiniz ürünlerimizde en uygun fiyatlar sizleri bekliyor, Uys iş elbiseleri kalitesi ile aldığınız ürünlerde kullandığınız anda kalitesini fark edebileceğiniz farklılıklar ile sizlere ulaşıyor. Kısaca özet geçecek olursak, yılların iş elbiseleri konusunda verdiği profesyonellikle, firmalara veya kişisel şekilde alabileceğiniz ürünleri müşteri memnuniyeti garantisi ile sizlere sunuyor ve en uygun fiyatları karşınıza seriyoruz. Sizlerde hem kalite, hem uygun fiyat arıyorsanız, kişisel malzemeler veya firma içi çalışanlarınız için kurumsal iş elbiseleri istiyorsanız, sizlere uygun fiyatlara kaliteli ürünlerimizi sunmaya hazırız. %100 yerli imalatı olan uygun fiyatlı ürünlerimiz için, sitemiz üzerinde göz gezdirebilir veya yine sitemiz üzerinde yer alan telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

İş elbiseleri modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.
 

Üçevler Mh. Nilüfer Ticaret Merkezi 70.SK No:131 NİLÜFER / BURSA TEL : 0 (224) 233 01 40 FAX : 0 (224) 443 64 94 e-mail: info@uysisguvenligi.com.tr